}
Kaartverkoop Theaterseizoen 2019-2020
×
×
×

Roodkapje (3+)

Het Kleine Theater

Familievoorstelling
01 sep 19 10:30
Bestel kaartenBestel kaarten

BBQ-avond op het terras

voorafgaand aan de voorstelling 'George Michael Tribute'

Bijzonder
13 sep 19 17:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Charly Luske

The Story of George Michael

Muziek
13 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Youp van 't Hek (reprise)

Met de kennis van nu

Cabaret
17 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Youp van 't Hek (reprise)

Met de kennis van nu

Cabaret
18 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Bartók Pubquiz (September Me)

Voor de leek én kenner

BijzonderFestival
20 sep 19 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Foodticket September Me

vrijdag Senegalees en zaterdag Argentijns menu

Bijzonder
20 sep 19 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Geef een toegift

September Me

Bijzonder
20 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

September Me Openingsconcert

Van Steve Reich tot Sabar

Klassieke muziekFestival
20 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

September Me passepartout

Bijzonder
20 sep 19 17:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Bombay Bazaar (September Me)

Matangi Quartet, Lenneke van Staalen & Heiko Dijker

Klassieke muziekFestival
21 sep 19 17:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Foodticket September Me

vrijdag Senegalees en zaterdag Argentijns menu

Bijzonder
21 sep 19 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Lost Tango (première)

Een voorstelling van Via Berlin, Orkater en Ragazze Quartet

Klassieke muziekFestival
21 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

North Sea String Quartet & Lilian Vieira

Late Night Concert

Klassieke muziekFestival
21 sep 19 22:00
Bestel kaartenBestel kaarten

UNLOST – een filmisch concert (September Me)

Liedhuis

BijzonderFestival
21 sep 19 17:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Yoga in Concert

met Lenneke van Staalen en Heiko Dijker

BijzonderFestival
21 sep 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

1001 Nacht (September Me)

Klassieke muziekFestival
22 sep 19 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Arosa Trio speelt Dvořák (September Me)

September Me

Klassieke muziekFestival
22 sep 19 14:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Geef een toegift

September Me

Bijzonder
22 sep 19 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Hawijch Elders (viool) en Sander Sittig (piano)

Klassieke muziek
22 sep 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Keistad Karavaan (September Me)

Jong Amersfoorts talent

Klassieke muziek
22 sep 19 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2+) (September Me)

FamilievoorstellingFestival
22 sep 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Peuterconcert: Op een grote paddenstoel! (2+) (September Me)

FamilievoorstellingFestival
22 sep 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Chimaera Trio

Klassieke muziek
25 sep 19 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding The Children

25 sep 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Children

Het Nationale Theater

Toneel
25 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Oleg Lysenko en Cherry Duyns

Ik hoorde dat er geluisterd werd

Bijzonder
26 sep 19 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Race Horse Company

Super Sunday

Bijzonder
27 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Wim Daniëls

De wondere wereld van de taal

Cabaret
27 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Willem van Hanegem

Een bijzondere avond met De Kromme

Theatercollege
28 sep 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Howard Komproe

Life on stage

Cabaret
02 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ilse DeLange

New Amsterdam - theatertour

Muziek
02 okt 19 20:15
UitverkochtUitverkocht

Nasrdin Dchar

JA

Toneel
05 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Duda Paiva Company

JOE 5

Bijzonder
06 okt 19 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

The Choir of Men

Muziek
06 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Brigitte Kaandorp

Eh...

Cabaret
09 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kommil Foo

Oogst

Cabaret
12 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Marieke Vos, klarinet & friends

Klassieke muziek
13 okt 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Pijnstillers (12+)

Homemade Productions

Familievoorstelling
13 okt 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Hexagon Trio

Russen tussen hemel & aarde

Klassieke muziek
15 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ton Kas

Best of... Ton Kas

Cabaret
16 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Peter Bolhuis en Yvonne van den Hurk

Een Heilige Avond

Toneel
17 okt 19 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Cabarestafette 2019-2020

Cabaret
18 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Danny Vera

Pressure Makes Diamonds

Muziek
19 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Louise Korthals

Alles is er

Cabaret
19 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

reART Ensemble en René Groothof

Ayşe en de Verliefde Wolk (6+)

Familievoorstelling
20 okt 19 14:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Introdans

The Battle

22 okt 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Introdans

The Battle

Dans
22 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Peuterfestival: De vriendelijke draak (4+)

Een spannende muzikale voorstelling over draken en vooroordelen

Familievoorstelling
23 okt 19 10:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Peuterfestival: Dikkie Dik en de taart (2+)

Familievoorstelling
23 okt 19 09:45
Bestel kaartenBestel kaarten

Peuterfestival: Dikkie Dik en de taart (2+)

Familievoorstelling
23 okt 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Thomas Acda

Motel

Muziek
24 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Magic of Georgia

The Royal National Ballet Company

Show
25 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Mathilde Santing

Mathilde zingt... Santing

Muziek
25 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Airplay (6+)

Acrosbuffos

Familievoorstelling
26 okt 19 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Wilbert Hazelzet (traverso), Henriette Feith (sopraan), Cassandra Luckhardt (viola da gamba), David van Ooijen (theorbe)

Klassieke muziek
27 okt 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Erik van Muiswinkel

Buigt Allen Mee Voor Drs. P

Cabaret
30 okt 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Pieter Loenen (viool) & Tobias Borsboom (piano)

Klassieke muziek
30 okt 19 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding South African Road Trip

01 nov 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ronald Snijders

Groot Succes 2

Cabaret
01 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

South African Road Trip

Good Hope

Muziektheater
01 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

De Dijk

Met supportact van Stennis

Muziek
02 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Rudolphi Producties

Decemberdagen

Toneel
02 nov 19 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Jan Beuving

Rotatie

Cabaret
02 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kijkje achter de Schermen

Rondleiding
02 nov 19 10:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Carmen

Staatsopera van Tatarstan

Opera
03 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Carmen

03 nov 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Leerlingen School voor Talent

i.s.m. Scholen in de Kunst

Klassieke muziek
08 nov 19 19:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Cathedral

09 nov 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Scapino Ballet Rotterdam

Cathedral

Dans
09 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Angela Schijf op stap met Mozart (6+)

Kleine Nachtmuziek

Familievoorstelling
10 nov 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Anouk Brokaar (viool), Daniël van der Hoeven (piano)

Klassieke muziek
10 nov 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Cellokwartet Ferschtman

Dmitry Ferschtman, Larissa Groeneveld, Ketevan Roinishvili en Willem Stam

Klassieke muziek
12 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ghost Stories

André Dongelmans, Laus Steenbeeke e.a.

Toneel
16 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Yora Rienstra

UP

Toneel
17 nov 19 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

De Notenkraker

Russian Classical Ballet

Te gastDans
18 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Javier Guzman

Guzmán

Cabaret
20 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Enge Buren

BASTA!

Cabaret
22 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Iberica de Danza

Figaro, Barbier van Sevilla

Dans
22 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Iberica de Danza

22 nov 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Juf Roos gaat op vakantie (2+)

Familievoorstelling
24 nov 19 13:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Juf Roos gaat op vakantie (2+)

Familievoorstelling
24 nov 19 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Marcel Worms (piano)

Inspired by Chopin

Klassieke muziek
24 nov 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Femke Steketee (saxofoon) & Tobias Borsboom (piano)

Klassieke muziek
27 nov 19 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Nienke Plas

Van de hak op de tak

Cabaret
27 nov 19 20:15
UitverkochtUitverkocht

Soundos

Niets te verliezen

Cabaret
29 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Maaike Ouboter

Voordat de tijd ons inhaalt

Muziek
30 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Sexual Healing

Het Nationale Theater

Toneel
30 nov 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Brugklas de Musical (9+)

Morssinkhof Terra Theaterproducties

Familievoorstelling
01 dec 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

't Schaep met de 5 Pooten

naar de oorspronkelijke televisieserie ’t Schaep met de 5 Pooten van Eli Asser en Harry Bannink

Musical
03 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

't Schaep met de 5 Pooten

naar de oorspronkelijke televisieserie ’t Schaep met de 5 Pooten van Eli Asser en Harry Bannink

Musical
04 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Aïda

Charkov City Opera & Ballet

Opera
06 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Aïda

06 dec 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Flip FabriQue

Transit

Bijzonder
07 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Back to the Sixties

Voor De Vrienden van Meander

Te gastMuziek
08 dec 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Trio C tot de Derde

Klassieke muziek
08 dec 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Cursus kijken naar boekbewerkingen

11 dec 19 20:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Hehobros on tour

Cabaret
11 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Analogues

Let it be: Abbey Road (Try-out)

Muziek
12 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dolf Jansen

Oudejaars 2019

Cabaret
13 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Flirting with the Blues

Matt Schofield Band en Coco Montoya Band

Muziek
13 dec 19 19:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Flirting with the Blues

Leif de Leeuw Band, Starlite Campbell Band, Thorbjørn Risager & The Black Tornado e.a.

Muziek
14 dec 19 15:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Kikker en het avontuur (4+)

Theater Terra

Familievoorstelling
15 dec 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Wishful Singing

It’s beginning to look a lot like Christmas

Klassieke muziek
17 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kerstconcert met Karin Bloemen

Grootkoor Amersfoort

Te gastMuziek
17 dec 19 20:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding NDT 2

Sierra Oscar Foxtrot Tango

18 dec 19 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kilian van Rooij (viool)

Klassieke muziek
18 dec 19 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Nederlands Dans Theater 2

Sierra Oscar Foxtrot Tango

Dans
18 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

GAS - Levens en Liefdes boven de gasbel

Toneelgroep Jan Vos i.s.m. Het Noord Nederlands Toneel

Toneel
20 dec 19 19:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Rollerdisco

Rolling home for Christmas

Bijzonder
21 dec 19 20:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Rollerdisco Kids Edition

Rolling home for Christmas

Bijzonder
21 dec 19 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Samir Calixto & Cello Octet Amsterdam

Summa (reprise)

Dans
21 dec 19 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

3JS

Acoustic Christmas

Muziek
22 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Henriëtte Feith (sopraan), Francien Post (fluit), Judith Jamin (harp)

Klassieke muziek
22 dec 19 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

André Kuipers en Sander Koenen (8+)

Space Academy live, een buitenaards avontuur!

Familievoorstelling
23 dec 19 13:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Silbersee

Stille Nacht am Silbersee

Muziek
23 dec 19 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

What a Wonderful Christmas

The Legends ft. Michael Varekamp

Muziek
23 dec 19 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Het Zwanenmeer

Charkov City Opera & Ballet

Dans
24 dec 19 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Pepijn Gunneweg

The Great Wonder

Bijzonder
03 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dolfje Weerwolfje & Foeksia de miniheks (6+)

Familievoorstelling
04 jan 20 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Conny Janssen Danst

KIEM

Dans
05 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Conny Janssen Danst

05 jan 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

De Verleiders Female

Susan Visser, Jelka van Houten, Stephanie Louwrier, Eva-Marie de Waal en Gusta Geleijnse

Toneel
08 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding De Verleiders Female

08 jan 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Tania Kross

Van Mozart tot Madonna

Muziek
10 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Lars Wouters van den Oudenweijer (klarinet), Esra Pehlivanli (altviool), Anastasia Safonova (piano)

Klassieke muziek
12 jan 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Patrick Laureij (reprise)

Nederlands Hoop

Cabaret
15 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Sara Kroos

Verte

Cabaret
18 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Brandweerman Sam (2+)

Het Grote Kampeeravontuur

Familievoorstelling
19 jan 20 14:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Brandweerman Sam (2+)

Het Grote Kampeeravontuur

Familievoorstelling
19 jan 20 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Daria van den Bercken (piano)

Klassieke muziek
21 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

De tolk van Java

Benja Bruijning, Marie Louise Stheins, Martijn Apituley e.a.

Toneel
22 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding De tolk van Java

22 jan 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Blinddate Theaterweekend: Cabaret

Nationaal Theaterweekend

Cabaret
24 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Blinddate Theaterweekend: Familie (7+)

Nationaal Theaterweekend

Familievoorstelling
25 jan 20 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Blinddate Theaterweekend: Klassieke Muziek

Nationaal Theaterweekend

Klassieke muziek
26 jan 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Blinddate Theaterweekend: Muziek

Nationaal Theaterweekend

Muziek
26 jan 20 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

De liefde begraven

Jeroen Spitzenberger en Hanne Arendzen

Toneel
29 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding De Liefde Begraven

29 jan 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Nuala McKenna (cello)

Klassieke muziek
29 jan 20 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Matroesjka

Brainwash

Cabaret
31 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Pink Project

Pink Floyd’s Anniversary Show

Muziek
31 jan 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Iris Hond

Home

Muziek
01 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Vrijdag & Sandifort

Voorlopig voor Altijd

Cabaret
01 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Holland Dance

Bow

Dans
02 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Vietnam

Als er niets meer rest dan vluchten…

Muziektheater
05 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Showponies 2

De Alex Klaasen Revue

Show
06 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kasper van der Laan

1 Kilo

Cabaret
07 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Showponies 2

De Alex Klaasen Revue

Show
07 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Hotel Modern

Ons Wereldrijk

Bijzonder
08 feb 20 20:30
Bestel kaartenBestel kaarten

OG3NE

Sweet Harmony Tour

Muziek
08 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Introdans (6+)

Grupo Sportivo

Familievoorstelling
09 feb 20 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Trioforte

Klassieke muziek
09 feb 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Daniël Arends (reprise)

Meer van hetzelfde (deel 1)

Cabaret
12 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dominic Seldis

Music, Maestro!

Muziek
13 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Viggo Waas

De Meestervoorspeller

Cabaret
14 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Het Groot Niet Te Vermijden

The Last Waltz

Muziektheater
15 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kijkje achter de Schermen

Rondleiding
15 feb 20 10:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Opvliegers 5

Op Safari

Toneel
16 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ragazze Quartet en Martijn Cornet

Winterreise

Klassieke muziek
18 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Opera Melancholica

Opera2Day & New European Ensemble i.s.m. Scapino Ballet Rotterdam

Opera
19 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Hadewych Minis, Matangi Quartet e.a.

Hadewych Doet De Dames

Muziek
21 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Lebbis

De Ervaring - De Bovengrens II

Cabaret
22 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Van Dik Hout

25 jaar Van Dik Hout

Muziek
22 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Eline Hensels (cello)

Klassieke muziek
23 feb 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Othello

25 feb 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Othello

Het Nationale Theater

Toneel
25 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Joost Willemze (harp)

Klassieke muziek
26 feb 20 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Repelsteeltje en de blinde prinses (8+)

Theater Rotterdam

Familievoorstelling
26 feb 20 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Best of Ireland

De grootse hits uit Ierland!

Muziek
28 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Marcel Hensema

Alles in de hens

Toneel
28 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ruben Terlou

China: Het Rijk van het Midden

Theatercollege
29 feb 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Doornroosje, De Musical (4+)

Van Hoorne Entertainment

Familievoorstelling
01 mrt 20 14:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Bert Visscher (reprise)

Hij wordt vanzelf moe

Cabaret
03 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Bert Visscher (reprise)

Hij wordt vanzelf moe

Cabaret
04 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Company

Paul Groot, Nurlaila Karim, Anne-Marie Jung e.a.

Musical
05 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Karin Bloemen en band

Souvenirs

Show
06 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Rundfunk

Todesangstschrei

Cabaret
07 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Life of a Man: Joe Cocker

Cry Me A River Band

Muziek
07 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Amsterdam Pianotrio

Klassieke muziek
08 mrt 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Nederlands Blazers Ensemble

The Unknown Chaplin

Bijzonder
08 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra

Casablanca

Muziek
11 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Meiden van LOS

Lusten en Lasten

Cabaret
13 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Plien & Bianca

En nu dan?

Cabaret
16 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Osiris Trio

Klassieke muziek
17 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Plien & Bianca

En nu dan?

Cabaret
17 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Jon van Eerd

Herrie in de Keuken

Toneel
18 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

CCDC (City Contemporary Dance Company)

Als Yin & Yang botsen

Dans
19 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Huub Stapel

Het Huwelijk

Toneel
20 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Marja’s Grote Tupper Topper Show

een kleurrijke show met dé Marja van Katendrecht

Cabaret
21 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Peter Pan (6+)

Theater Terra

Familievoorstelling
21 mrt 20 19:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Ebonit Saxofoonkwartet

Klassieke muziek
22 mrt 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Noord Nederlands Toneel

25 mrt 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ramon van Engelenhoven (piano)

Klassieke muziek
25 mrt 20 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Voorheen/Nadien

NITE

Toneel
25 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Soul Preacher

Steffen Morrison, Yerry Rellum e.a.

Muziek
26 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Fresku

Voordat het te laat is

Cabaret
27 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding NDT 2

Standalone

27 mrt 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Nederlands Dans Theater 2

Standalone

Dans
27 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Fanfare Korps Nationale Reserve

Jaarconcert 2020

Te gastMuziek
28 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Spinvis

In Werkelijkheid

Muziek
28 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Henny Vrienten, George Kooymans en Boudewijn de Groot

De Vreemde Kostgangers doen het weer

Muziek
29 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kinky Boots

De hilarische en ontroerende Broadwayhit

Musical
31 mrt 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kinky Boots

De hilarische en ontroerende Broadwayhit

Musical
01 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kinky Boots

De hilarische en ontroerende Broadwayhit

Musical
02 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Baboesjka en het Russische beest

Joep Onderdelinden & Hexagon Ensemble

Familievoorstelling
05 apr 20 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Theatergroep Suburbia

Judas

Toneel
05 apr 20 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

René van Meurs

Hunkert

Cabaret
08 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Bootleg Sixties

Tribute

Muziek
09 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ali B

KOORTS

Cabaret
10 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Cocktails

Vincent Croiset, Tijn Docter, Matteo van der Grijn, David Lucieer en Xander van Vledder

Toneel
11 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dostojevski Kwartet

Klassieke muziek
12 apr 20 11:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Combattimento

Frizzante 2.0

Klassieke muziek
14 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Hendrik Groen

Zolang er leven is

Toneel
15 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Hendrik Groen

15 apr 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Stefano Keizers

Sorry Baby

Cabaret
17 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Music from James Bond

Dorona Alberti en ensemble

Muziek
18 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Stefan Gerritsen (gitaar)

De juiste stemming

Klassieke muziek
22 apr 20 12:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Orkater

Fabel

Muziektheater
23 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Fuad Hassen

Remmende Voorsprong

Cabaret
24 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Stef Bos

Tijd

Muziek
24 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Het Oog van de Storm

Hans Croiset, Anne-Wil Blankers, Johanna ter Steege e.a.

Toneel
25 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding Het Oog van de Storm

25 apr 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Cirque Alfonse

Tabarnak

Bijzonder
29 apr 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dangerous Liaisons

Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Toneel
01 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Dangerous Liaisons

Tjitske Reidinga, Mark Rietman e.a.

Toneel
02 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kees van Amstel

Een bang jongetje dat hele enge dingen doet

Cabaret
02 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Kijkje achter de Schermen

Rondleiding
02 mei 20 10:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Julika Marijn

Etty Hillesum - Dat onverwoestbare in mij

Toneel
03 mei 20 16:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Koning van Katoren (7+)

Nationaal Jeugd Musical Theater

Familievoorstelling
03 mei 20 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Najib Amhali

Waar was ik?

Cabaret
06 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Najib Amhali

Waar was ik?

Cabaret
07 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ibiza BBQ

voorafgaand aan de voorstelling ' Verliefd op Ibiza'

Bijzonder
08 mei 20 17:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Verliefd op Ibiza

Johnny Kraaijkamp, Guido Spek, Laura Ponticorvo e.a.

Musical
08 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Ibiza BBQ

voorafgaand aan de voorstelling ' Verliefd op Ibiza'

Bijzonder
09 mei 20 17:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Verliefd op Ibiza

Johnny Kraaijkamp, Guido Spek, Laura Ponticorvo e.a.

Musical
09 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Comedytrain on Tour

Cabaret
11 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Tineke Schouten (reprise)

Highlights

Cabaret
13 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Frank Boeijen

Theatertournee 2020

Muziek
15 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

De Aanslag

Victor Löw, Peter Bolhuis e.a.

Toneel
17 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding De Aanslag

17 mei 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The 7 Fingers

Passagers

Bijzonder
21 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Guido Weijers

Masterclass Geluk

Theatercollege
22 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

De Geheime Tuin (7+)

Toneelgroep Maastricht

Familievoorstelling
24 mei 20 15:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding The Great Gatsby

24 mei 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Great Gatsby

Toneelgroep Maastricht

Toneel
24 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Inleiding The Square

26 mei 20 19:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Scapino Ballet Rotterdam

The Square

Dans
26 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

The Rolling Stones’ Sticky Fingers

Legendary Albums Live

Muziek
30 mei 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Chicago

Daphne Bruineberg Productions

Te gastMusical
06 jun 20 20:15
Bestel kaartenBestel kaarten

Chicago

Daphne Bruineberg Productions

Te gastMusical
07 jun 20 14:00
Bestel kaartenBestel kaarten

Kampvuurconcert met BBQ

i.s.m. Songwriters Gilde Amersfoort

Muziek
19 jun 20 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten

Kampvuurconcert met BBQ

i.s.m. Songwriters Gilde Amersfoort

Muziek
20 jun 20 18:30
Bestel kaartenBestel kaarten